STUDIO PROJEKTOWE JAKUB GAŁĘSKI

BLOG

Find new information

0 Comments

6 lat Ago

PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI

Konieczne dla prawidłowego rozplanowania inwestycji – pozwala zweryfikować założenia inwestycyjne i dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązania, zarówno pod względem architektonicznym jak i ekonomicznym.

Read More

0 Comments

6 lat Ago

KONCEPCJA

Opracowujemy optymalne ekonomicznie i funkcjonalnie warianty architektoniczne i urbanistyczne. Pomagamy w podejmowaniu świadomych decyzji w oparciu o rzuty, atrakcyjne wizualizacje, opisy oraz kosztorysy każdej z propozycji.

Read More

0 Comments

6 lat Ago

PROJEKT BUDOWLANY / WYKONAWCZY

Najważniejsza część procesu projektowania – realizujemy kompleksowo pełną dokumentację potrzebną do rozpoczęcia i realizacji prac budowlanych z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień i pozwoleń. Wszystkie prace prowadzimy w Waszym imieniu co oszczędza Wasz czas i nerwy

Read More

0 Comments

6 lat Ago

NADZÓR AUTORSKI

Na etapie realizacji prac budowlanych pilnujemy interesu inwestora dbając o zgodność z naszym projektem. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy dzięki unikaniu błędów i kosztownych poprawek na budowie.

Read More

0 Comments

6 lat Ago

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Z przyjemnością pomagamy naszym inwestorom w aranżacji wnętrz – prywatnych mieszkalnych jak i biurowych, usługowych i publicznych. Projekty realizujemy wariantowo – od prostego doradztwa do kompleksowych opracowań z wizualizacjami oraz kosztorysami i namiarami na dostawców.

Read More

0 Comments

6 lat Ago

DOFINANSOWANIE

Wiele projektów jest realizowanych w oparciu o dofinansowania zewnętrzne – dzięki doświadczeniu i współpracy z regionalnymi liderami zajmującymi się organizowaniem dofinansowań maksymalizujemy szanse na uzyskanie środków finansowania.

Read More
Najnowsze komentarze
    Kategorie
    • Brak kategorii