STUDIO PROJEKTOWE JAKUB GAŁĘSKI

HALA SPORTOWA W DĘBOWCU

lokalizacja: DĘBOWIEC k.SKOCZOWA

inwestor: Gmina Dębowiec

zespół: Kuba GAŁĘSKI, Maciej Grzywacz

współpraca: Wojciech Byrski STUDIO.B (konstrukcja) , Tomasz Warzecha (wizualizacje)

opis projektu:

Prezentujemy koncepcję budowy hali sporotowo-rekreacyjnej Debowiec Sport. Ma ona zastąpić wysłużoną, niespełniającą dzisiejszych wymogów sale przyszkolną , której stan techniczny sugeruje wyburzenie. Wizja nowego obiektu kontynuuje starania władz Gminy do modernizacji centrum miejscowości w możliwie najlepszy sposób.

Po udanej realizacji pawilonu Dębowiec Centrum oraz tężni solankowych naturalnym wydaje się kontynuowanie sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych i materiałowych. Dlatego nowy obiekt w sposób maksymalny wykorzystuje dostępne miejsce i wpisuje sie w kontekst istniejących obiektów. A naturalne materiały jak kamień, drewno i szkło są dominującymi rozwiązaniami.

Nowy obiekt ma być dopełnieniem oferty sportowo- rekareacyjnej Gminy dla jej mieszkańców oraz bazą dla dużych imprez sportowych z udziałem przyjezdnych. Będzie kolejną wizytówką przedsiębiorczości Gminy dając powód do dumy mieszkańcom. Ale co najważniejsze będzie miejscem nauki i rozwoju dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Dębowiec dla których obiekt będzie służył na co dzień gwarantując komfort i bezpieczeństwo

  • ROK : 2016
  • LOKALIZACJA : Dębowiec k.Skoczowa
  • TYP : USŁUGOWE
ROK

2016

LOKALIZACJA

Dębowiec k.Skoczowa

TYP

USŁUGOWE